Király Vendéglő Zirc

3,3
a 15 zirci étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme, vendéglő
Király Vendéglő Zirc

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Király Vendéglő Zirc vélemények

Szörnyű 2019. augusztus 2.a párjával járt itt
Eddigi szokásaimtól eltérően nem teszek fel képet, mert nincsenek. Egyszerűen nem volt alkalmam fényképezni, mert leállítottak. 2500 forintért fogyaszthatsz bármit 1 órán keresztül. Persze nem akárhogy! Ugyanis, ha valamit a tányérodon hagysz, akkor 500 forint "meg nem evési büntetést" kell fizetned.
Kiváló 2018. november 19.családjával járt itt
2018.11.17.-én jártunk ott. Nem tudom mostani tulaj mióta üzemelteti, korábban sok tulajváltás volt. Most mindennel meg voltunk elégedve.
Az étel nagyon finom volt, a tulajdonos kedves, figyelmes.
2500,-ft az étel, önkiszolgálással. Bármiből lehetett venni, többször, nincs korlát.
Ajánlanám a helyet bárkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 1.a párjával járt itt
Betèrtünk és nem bántuk meg.Kiszolgáltuk magunkat.Tobb féle étel,ami isteni finom volt.A tulajdonos nagyon kedves,figyelmes.
Mindenkinek ajánlom aki arra jár.
A neve tükrözi a minőséget.
Király Vendéglő Zirc - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. április 12.a párjával járt itt
Párommal tévedtünk be,de minek. Rajtunk kívül nem volt senki az étteremben. A két levessel nem volt próbléma. A fő ételnél a felszolgáló 140%-ot kért egy adagért. Mondva a tányér mosogatást ki kell fizetni,akár mi vagy a szakács felezi el az adagot. Fizetés után meg kellett volna rendelni a _másnapi_ menüt.
(Nem éltünk vele. )
Szörnyű 2015. május 4.barátokkal járt itt
Új üzemeltetője van immár a sokadik. ez túltesz minden elképzelésen. Egy ebédre tértünk be hátha az új csapat már hallott valamit a vendéglátásról. Hát nem. A rántottszelet olyan volt,hogy el sem tudom képzelni hogyan lehet a húst ilyen vékonyra kikloffolni. Nem saccolás hanem mérés eredmény volt a 0,9-1 mm. Igy merem ajálani azoknak akik ilyen varázslatot akarnak látni.