Monostor Cukrászda Zirc

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Monostor Cukrászda Zirc vélemények

Szörnyű 2019. január 15.barátokkal járt itt
A méreteiről híres képviselő fánk miatt vittem ide a barátaimat Bp-ről . A bent lévő tulaj illetve az édesanyja feltűnő aroganciával szolgált ki minket , a téves felszolgálás után még ők oktattak minket ki . Meleg tejet kértünk a kávéhoz , hideg lett belőle , a felszolgálás modora flegma . Ha személyzet csere volna ,rendben lenne minden .
Kiváló 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
2018 08. 19-én a feleségemmel jártunk Zircen. Az apátság mellett, véletlenül találtunk rá erre a cukrászdára. Az áruválaszték szenzációs volt, úgy a szemnek, mint az izleló bimbóknak. A belső berendezés igényes, bár a terasz rész kissé egyszerü, de ez semmit nem vont le az élményből, amit a cukrásztermékek okoztak.
2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Zirc belvárosában, központi helyen lévő cukrászda a főút mentén, pár méterre az arborétum és az apátság bejáratától, nyilván innen adódott a névválasztás. A beltéri ülőhelyek igényesek, a falakat gyenge-közepes művészi színvonalú festmények díszítik. A pultban nem túl kedves 2 fős személyzet, egy fiatal (tanuló?
Monostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/ital
Gyenge 2018. április 2.egyedül járt itt
A mai napon jártam itt, egy darab két gombócos fagylaltot kértem, de a hölgy félreértett, visszakérdezett, én újra elmondtam mit szeretnék, erre adott egy db egy gombócosat, majd amikor mondtam, hogy két gombócosat kértem, akkor ez volt a válasz a lehető legbunkóbb módon: "Hát, ezért kérdezem, ehhez nem kell egyetemet végezni.
Átlagos 2017. október 1.családjával járt itt
Régebben jártunk itt sokszor és mindig tetszett a hely- a sütik némelyike kifejezetten finom volt. Amit október 1-én délután fél 6- kor tapasztaltunk, az viszont nagyon elvette a kedvünket a további látogatástól. Zárás előtt fél órával síri sötétben toppantunk be a bentiek nem túl nagy örömére.
2017. június 22.családjával járt itt
A fő úton szinte a sarkon található ez a kézműves cukrászda. A fagylaltnak a süteménynek az az íze, aminek hívják. Pld a citromfagyi nem vízizű, hanem citrom. 4-en ettünk, mindenki dícsérte az ízeket. A felszolgálás valóban fáradtnak tűnik, de gyors volt és pontos. A kiszolgálás után nálunk is eltűnt a személyzet, magunk voltunk.
Monostor Cukrászda Zirc - Belső
2017. január 25.a párjával járt itt
Első pillantásra egy bájosan vonzó kisvárosi (tegyük hozzá: az egyik legszebb kisvárosé) cukrászda, ami stílusosan és nem hivalkodóan bújik meg a Zirci Ciszterci Apátság oldalában. Második pillantásra a bőség és változatosság, hatalmas sütemények.
Monostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Belső
Átlagos 2016. december 20. járt itt
Aki egy cukrászdában a régimódi, klasszikus süteményeket keresi (mignon, ishler, képviselőfánk, citromtorta), aki szereti a vaj alapú sütemény tölteléket, a sok cukrot a krémben, az nem fog csalódni. Mi nem ebbe a csapaortba tartozunk, így nem nyerte el a tetszésünket a fogyasztott cukrásztermékek egyike sem (meggyes alagút, feketeerdő torta).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
A szomszédos falatozóban elfogyasztott finom étek után tértünk be (már nem először) a cukrászdába. Ismét nem csalódtunk, nagyon sok féle, ízlésesen tálalt, színes "energiabombák" fogadják az embert. A helyben fogyasztás lehetősége itt sajnos erősen korlátozott, de eddig szerencsések voltunk, mindent asztalhoz ülve tudtunk fogyasztani.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom fagyikat ettünk a cukrászdában bár a sütit az eladó hőlgy kézel fogta meg, az ízekre nem volt panasz.