Monostor Falatozó Zirc

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Monostor Falatozó Zirc vélemények

1947
2020. szeptember 5.a párjával járt itt
Túra után tértünk be e központban lévő falatozóba amit gyorsbüfének is nevezhetnénk. Hamburgerek, frissen sültek mirelitből és saláták a választék. Pulyka menüt ettünk, meg halrudacskákat salátával üditőt és persze az Apátsági sört. Gyorsan kaptuk az ételeket, a műanyag evőeszközért nem vagyunk oda, de ebben a kategóriában elfogadható.
2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Barátságos árfekvésű gyorsétterem Zirc belvárosában, az azonos néven üzemelő cukrászda mellett, az apátság szomszédságában. Frissensültek mirelitből, gyrostál, burgerek, majonézes saláták, valamint ezek kombinációi menüben jelentik az ételkínálatot, de elég széles a kínálat. 1200-1500 Ft-ért már bőségesen jóllakhat itt az ember.
Monostor Falatozó Zirc - Külső képMonostor Falatozó Zirc - Étlap/itallapMonostor Falatozó Zirc - Külső képMonostor Falatozó Zirc - Külső képMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - Étel/italMonostor Falatozó Zirc - Étel/italMonostor Falatozó Zirc - Külső képMonostor Falatozó Zirc - Étel/italMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - Étlap/itallap
2016. november 12.a párjával járt itt
November 12-én nem nagyon szokott havazni. Hát Zircen havazott. Jó meleg volt a Monostor falatozóban és volt is szabad asztal. Szemben egy szép nagy TV volt bekapcsolva. Hamburgerben és hot-dogban óriási a választék. Frissensültek olyanok vannak, melyek előre gyártott mélyhűtöttek. Nekem mindig furcsa a műanyag evőeszköz és hártyavékony műanyag tányér.
Monostor Falatozó Zirc - Külső képMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - BelsőMonostor Falatozó Zirc - Étel/italMonostor Falatozó Zirc - Étel/italMonostor Falatozó Zirc - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2016. november 8.gyerekekkel járt itt
A Bakony Múzeum után szerettünk volna gyorsan harapni valamit két kis hercegnőnkkel, betértünk. Először elkeseredtünk, hogy megint a kocsiban kell szendvicseznünk, de szerencsére felálltak két asztaltól is, így helyben fogyasztottuk el a választott hot-dog-okat, hambit. A hely negatívuma, hogy kevés asztal-ülőhely van, cserében gyors a kiszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Átlagos 2016. május 15.a párjával járt itt
Egy könnyű étkezésre tértünk be párommal. A választék elég széles a melegszendvicstől kezdve a rántott husokig. Két hölgy tevékenykedett az ételeket helyben készítik de sajnos a mikrohullámu sütö is gyakran szerepel. A mi melegszendvicseink nem voltak ropogósra sütve és konzerv gobából készítették. Az italok elég drágák voltak. Kicst jobb mint egy meki de ez is a gyors kajálda szerepét tölti be.
Monostor Falatozó Zirc - Étel/italMonostor Falatozó Zirc - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 3.a párjával járt itt
A Bakonyban töltött pár nap alatt több ízben Zircen ebédeltünk. Egy alkalommal a Monostor falatozót választottuk. Szép helyen, az Apátság oldalában található bisztró jellegű étkezde, széles kínálattal, főleg hamburger jellegű menükkel, és néhány frissen sülttel az étlapon. Olcsó, gyors étkezési lehetőség.