Pepe Cukrászda Zirc

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Pepe Cukrászda Zirc vélemények

2020. április 8.egyedül járt itt
Még márciusban közölték a vendégsereggel, hogy "legnagyobb sajnálatunkra kénytelenek vagyunk bezárni". Aztán április elején gondoltak egyet és rátértek a kiszállításra "a Pepe házhoz megy" szlogennel. De milyen jól is tették, hiszen Zircen amúgy nem sok alternatíva maradna. A legnagyobb elismeréssel vettük a kiszállított finom süteményeket. Várjuk a mihamarabbi valódi nyitást!
Pepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Külső képPepe Cukrászda Zirc - Külső képPepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - EgyébPepe Cukrászda Zirc - BelsőPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Étel/italPepe Cukrászda Zirc - Belső
Kiváló 2019. november 21.családjával járt itt
Finom somlóit, kávét és cappucinot fogyasztottunk ebben a kellemes hangulatú cukrászdában. Igaz a kiszolgálás nem volt a leggyorsabb és sajnos a wc is nagyon rossz helyen van. (A pult mögött, keresztül kell vergődni hozzá oda és vissza is a sorban álló embereken, ami elég kellemetlen.
Kiváló 2018. november 25.családjával járt itt
Nem először vagyunk itt, de először vagyunk itt téli időszakban, mikor nem a fagyié a főszerep. Hát kellemes meglepetésként 7 féle fagylaltot most is láttunk. Miért ne? Hiszen egy fűtött helyen kis kehelyből fagyit enni teljesen normális dolog. Katalin napi süteményezésünk nagyon jól sikerült. Finomak voltak a sütik és kevesek a felszolgáló lányok.
2018. november 4.a párjával járt itt
Zirci kora esti sétánk során egy kis édességre vágyva, célba vettük az Apátsági cukrászdát, ami azonban, mint kiderült nagyon korán bezárt. A kisváros lakói hamarosan útbaigazítottak bennünket a Pepe Cukrászda felé, ami este hétig is nyitva tart. Modern,igényes belső, különleges választék.
Pepe Cukrászda Zirc - Belső
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Már a pulthoz várakozó sor is azt sejtette, hogy nem véletlenül járnak ide a helyiek. Szerencsére villámgyors a kiszolgálás, s így a néhány perces bámészkodás megengedi, hogy a vendég felmérhesse a választékot. Az általunk kiválasztott két féle ország tortája egyszerűen kiváló volt!
Kiváló 2017. augusztus 11.családjával járt itt
Átalakították, felújították a zirci Pepe cukrászdát. Nosza induljunk és próbáljuk ki! Hát érdemes ide benézni. Eltűnt a szocreál stílusú tálcaleadó állvány. Eltűnt a korábban kezdő és ügyetlen eladólány - persze az is lehet, hogy közben "kitanulta a szakmát". A csipkebogyó fagyi neve "bicske", hiszen errefelé így hívják.
Kiváló 2017. június 27.a párjával járt itt
Kirandultunk a Bakonyban,a vonatunk csak masfel ora mulva ment tovabb,igy talaltunk ra erre a szuper cukraszdara. Bennt maradtunk,mert kinnt nagyon meleg volt,a klima kellemesen huvos volt. Egy orat toltottunk itt,ittunk kavet,ami finom volt es vizet is kaptunk hozza,ami nagyon jolesett a meleg miatt.
2016. május 17.a párjával járt itt
Már sok jót hallottunk a zirci Pepe cukrászdáról és most kipróbáltuk. Ekőtte persze szokás szerint elolvastuk a honlapot is - Itt találtunk némi javítanivalót. Pünkösd vasárnap - gondolom a hosszú hétvége miatt -jó hosszú sort kellett páromnak kiállni, így én nyugodtan fényképezhettem. A falak tele vannak oklevelekkel, kitüntetésekkel és serlegekkel.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Átlagos 2014. április 14.a párjával járt itt
Volt már szerencsém a Pepe Cukrászda süteményeit kóstolni vendégségben, de még a cukrászdában nem jártam eddig. Sokat vártam, de már rögtön a belépésnél meglepődtem. Egy boxokkal "tűzdelt" jellegtelen helyiségben találtuk magunkat. Óriási tábla a pult fölött kiabált: Kiszolgálás a pultnál.