Kemencés Étterem Zirc

Kemencés Étterem Zirc
Kemencés Étterem ZircKemencés Étterem Zirc
Kemencés Étterem ZircKemencés Étterem Zirc

Kemencés Étterem Zirc bemutatkozása

A kényelem és kikapcsolódás mellett ismerje meg az év minden napján nyitva tartó a la carte éttermünk által nyújtott örömöket is. Barátságos környezetben, udvarias és figyelmes kiszolgálás mellett kóstolhatja meg hazánk és a környék jellegzetes ízeit.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kemencés Étterem Zirc vélemények

Kiváló 2023. május 20.barátokkal járt itt
Azokhoz tartozok, akiknek nagyon számít hogy hol, hogyan fogyasztom el az ételt. Valahogy azt sugallja a környezet, hogy az adott helyen nagyon finom, vagy közepes, esetleg rossz is lehet a kínálat habár ez nem mindig van így. Viszont Szarvaskútnál feltétlenül. Már a környezet is csodás, ahogy a kényelmes hüvös-árnyas parkolóból az ember (lánya) elsétál az étteremig.
Kemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - MosdóKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - EgyébKemencés Étterem Zirc - EgyébKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - Belső
Kiváló 2023. április 10.barátokkal járt itt
Zircen járva meglátogattuk ezt az éttermet. Különleges kemencés étel ajánlataik miatt. Végül mégis csak levest és nagyon finom süteményt rendeltünk. A kiszolgálás kifogástalan, ugyanúgy, mint az ételek íze és tálalása.
A környezet is nagyon szép. Csendes, romantikus, hangulatos, étvágygerjesztő.
Kemencés Étterem Zirc - EgyébKemencés Étterem Zirc - Egyéb
Átlagos 2021. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Az étterem tiszta, rendezett, kultúrált.A kiszolgálás jó, a kommunikáció felszolgáló és vendég között jó.
Amit hiányoltam a végén nem közölték velem, hogy a számla tartalmaz felszolgálói díjat.Esetemben nem tudom minek az 5%-át számolták fel 34645,-Ft-os számla 5195,-Ft felszolgálói díjat tartalmaz.
Kiváló 2020. október 6.a párjával járt itt
Kultúrált hely, kellemes és rendezett külső és belső terekkel. Gyerekeknek jól berendezett játszó sarok. Kedves ,gyors és figyelmes kiszolgálás, jó séf. Nem lehet rosszat választani. Ízléses tálalás. Különleges kemencés ételsorok. Kifinomult desszertek. A minőséghez képest igen szolid árak. Gratulálok. Minden a helyén van. Jó választás volt, érdemes lesz visszajönni.
Kemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/ital
2020. február 8.a párjával járt itt
Már otthon megtekintettem a hirdetett svédasztalos ebéd felhozatalát . . . és megtetszett. Az étteremben viszont kb a felét találtam a tálakban. Aztán a pincérlány mutatja, hogy eg külön lapon felsoroltakat ők kihozzák. Kérdezem én, hogy mennyit, mely részét az állatnak, soványabb, kövérebb, ropogósabb, kisebb, nagyobb, milyen köret, stb? Persze ezeket a kérdéseket csak magamnak tettem fel.
Kemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Egy nagy kirándulás után tértünk be sokadszorra az étterembe. Bármikor, ha erre kirándulunk ezt a remek helyet meglátogatjuk. Most is, ahogyan korábban, bármikor, remek volt minden. A vendégfogadás, a kiszolgálás első osztályú. Az ételek kiválóak és a nagy vendégforgalom ellenére egész gyorsan elkészültek.
Kemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - Belső
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Egy hosszú túra után tértünk be ismét az étterembe, nagyon finom ebédet fogyasztótunk el a párommal..
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
Késői vasárnapi ebédre tértünk be a Zirc külterületén található étterembe. Kedvesen fogadtak bennünket, pedig már sok vendéget kiszolgáltak. A felszolgáló kedves volt, az ételek aránylag gyorsan hozzánk kerültek és frissek, ropogósak voltak. Hát így kell ezt csinálni! Azt hiszem kölcsönösen tiszteltük egymást, így hamarosan újra meg fogunk jelenni.
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az étterem kívülről átlagos. . . . viszont a belsőt látni kell: klimatizált, ízlésesen berendezett, kedves személyzet, külön gyermek játszósarok kialakítva. Ebédelni térünk be a családommal, az ételek árai 2-3 ezer ft körül mozognak, viszont különlegesek és finomak! Mi fácánlevest és frissensülteket, desszertnek Rákóczi túróst fogyasztottunk.
Kiváló 2018. július 24.a párjával járt itt
Ez az étterem a Szarvaskút Hotel étterme. Két bejárata van , a szálloda felől és kívűlről. Bentről pincehelyiségnek néz ki, de nem az. Korábban megszálltunk itt 10 éve, akkor nem tetszett. Most inkább csülkös ételek vannak. A gyorsaság ráérős ( 40 perc volt az étel kihozatala ) de a végtermék gusztusos, szépen díszített, és laktató.
Kemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/ital
Kemencés Étterem Zirc a térképen
8420 ZircSzarvaskút
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi