Bagolyvár Fogadó Zirc

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bagolyvár Fogadó Zirc vélemények

Szörnyű 2022. július 16.csoporttal járt itt
16 éves kéktúrás emlékeim között ilyen sznob, flegma helyet még nem láttam. Sok külcsín, semmi belbecs. A kemping részben, jurtában aludtunk, gyerekcsoporttal. A jurta alapzata raklap, melyek alá a korábbi csoportok szemete, ételmaradéka beszóródva ott rohad. A jurtákban látszólagos kényelem emeletes ágyakkal, de az ágy hossza felnőtt számára alkalmatlan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 18.kollégákkal járt itt
A múlt hónapban a kollégámmal jártunk Zircen,a Bagolyvár Fogadóban. Munkánknál fogva ott foglaltak nekünk egy éjszakára szállást. Az első benyomásunk,ami belépéskor ért,mintha múzeumba értünk volna,a második meglepetés egy félre értésből adódott,ami egy nem nekünk szánt szobát adtak nekünk,de ezt egy kis vita után korrigálták.
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Remek helyen, szép környezetben található, a Bakony szívében Zircen.
Könnyen megközelíthető, akár vonattal vagy busszal is könnyedén el lehet jutni ide.
Kedves a személyzet, jók az ételek, minden megvan ami egy remek kiruccanáshoz kell. :)
Csak ajánlani tudnám.
A síelést kedvelőknek különösen jó lehetőség, az eplényi síaréna közel van.
Biztosan viszajövök még ide.
Átlagos 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
A zirci fő utcán található Bagolyvár fogadót próbáltuk ki. Az útkereszteződésben elhelyezkedő fogadónak inkább a kertre néző profilja tetszett, de a csípős októberi hétvégén ezt nem élvezhettük. Pedig van itt teraszétterem, játszótér, ugráló is. Szimpatikus volt, hogy tele van a komplexum népi dolgokkal, rusztikus díszítésekkel.
Bagolyvár Fogadó Zirc - Külső képBagolyvár Fogadó Zirc - EgyébBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - EgyébBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - VendéglátásBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - BelsőBagolyvár Fogadó Zirc - EgyébBagolyvár Fogadó Zirc - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Néhány napja fedeztük fel ezt a gyönyörű fogadót. Két kamasz fiunkkal és egy baráti családdal közösen töltöttük itt a hosszú hétvégét. A hely a XVIII. századi rusztikusságával abszolút elvarázsolt. Kívül-belül harmonizál, rendkívül autentikus, mégis modern minden. A tornácos szobácskák, melyekben vaskályhával olyan meleget tudunk varázsolni, amilyet szeretnénk.
Bagolyvár Fogadó Zirc - Külső képBagolyvár Fogadó Zirc - Medence/kertBagolyvár Fogadó Zirc - Szobák