Király Fogadó Zirc

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Király Fogadó Zirc vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. augusztus 18.kollégákkal járt itt
A kollégámmal Pétfürdőn a Nitrogén művekben dolgoztunk,és későn úgy este 19 óra felé végeztünk,elmentünk Tankolni,utána indultunk Zircre a szállásunkra,amit a cégünk foglalt nekünk. Este 20 óra volt mire a szállásra értünk,a meglepetés ekkor ért minket,a bejárati ajtó zárva volt.
Gyenge 2017. július 25.a párjával járt itt
Zirc gasztro királya vagyok, sokat járunk ide és általában körültekintően választom meg a helyet. Most is így tettem. A honlap szimpatikus volt, a szoba baráti áron, az étlapon óriási választék (csak a köretekből 23 féle). Jellegzetes bakonyi ételek, konyhafőnök ajánlata stb.
Király Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - EgyébKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - EgyébKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - VendéglátásKirály Fogadó Zirc - Külső kép