Zsámbéki Lourdes-i barlang Zsámbék

Szépia Hotel Zsámbék

Zsámbéki Lourdes-i barlang Zsámbék vélemények

2076
Kihagyható 2022. február 17.egyedül járt itt
. . . és persze van, amikor lyukra futsz, nagy ügyesen megtalálod a kegyhelyet, amiről úgy tudtad, hogy van, és kiderül, hogy lakatlan az üreg. A szép városi sétatérből nyílik egy kis kijárat a parkba, és a kerítés mögött ott lapul a megürült barlang. Egy darabig tanácstalankodtam, elég sok emlékművet, szobrot, várat, stb.
Zsámbéki Lourdes-i barlang Zsámbék - Külső kép