Maróthy Kúria Zsédeny ★★

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Maróthy Kúria Zsédeny vélemények

Átlagos 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
A hotel nehezen található meg, azt hittem Önkormányzati , elhagyatott épület. Ingyenes parkoló, nagy udvar , óriási hátsó tér. Kezdem a jóval: a földszinten gyerek játszószoba, az emeleten kártyaasztal és biliárdasztal, kastélyszerű épület, régi bútorokkal, régi oklevelekkel, mondhatnám a hotel egész belső tere egy ingyenes kiállítás.
Maróthy Kúria Zsédeny - EgyébMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - EgyébMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - EgyébMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - EgyébMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - EgyébMaróthy Kúria Zsédeny - BelsőMaróthy Kúria Zsédeny - Belső
Kiváló 2014. július 22. járt itt
Mi 3 napot töltöttünk el,szép csendes kis hotelben.Jòl éreztük magunkat. :-) 3 gyerköcünk is jòl éreszte magât.Nagy kert tudtak jãtszani.A kiszolgàlàs,ételek nagyon jòk voltak ès finomak.Mi mindig jól laktunk. :-) Kedves személyzet.Tulajdonos is közvetlen,kedves.Biztos,hogy vissza térünk. :-)
2013. június 28.barátokkal járt itt
Nagyon szep hely, csendes es kedves, igazi 20as evek a 21. szazadban. Barataimmal mentunk ide mert furdoztunk a sarvari es buki furdokben, de ott nagyon tele voltak a hotelek. Mi itt szalltunk meg, nagyon kieso hely de foutrol nyilik az utcaja. Nagy zold telek, szep huvos haz, igazi csend volt. Nagyon jokat ettunk, mert nagy adag es hazi etelek vannak.
Kiváló 2013. június 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett, hogy egy csendes kis kétutcás faluban van a régi kúria épület, ami fel lett ugyan újítva, de csupa régi bútorral van berendezve. Egy nagyon kedves hölgy a tulaj, aki egyben a recepciós és a pincér is, de ettől olyan közvetlen érzése van az embernek, mintha tényleg egy korabeli kúria vendége volna.
Maróthy Kúria Zsédeny - Külső kép
2013. június 16.a párjával járt itt
Nagyon csendes és nyugodt, barátságos hely! Tiszta, jók az ételek, és ugyan régies, de hát ez egy korabeli kúria. Olcsó, családias. Csak nyugodt embereknek! Az étterem kis választékú, de amit főznek az nagyon finom és nagy adag. Ajánlott mindenkinek! Antik butorokal van az egész berendezve, nem csak a szoba, hanem az étterem, a folyosó, a recepció is. A mosdók mondjuk nem. . . :-)
Szörnyű 2013. június 1.a párjával járt itt
Ezt a helyet már hirdették eladásra tavaly is. a A hely ennek megfelelően teljesen lepusztult. Udvara gazos, szemetes. Személyzet(1 fő! ) egyben konyhalány, felszolgáló, szobaasszony és kertész is. A szobák dohos szagúak, kicsi és kényelmetlen nyikorgós ágyakkal. Tiszta törülköző nem volt és kérésre is csak 1 db kicsit kaptunk.