Ágnes-Sándor

Ágnes-Sándor adatlapja

Regisztráció2015.11.27
Utoljára itt2016.11.23

Kiváló 2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Szeptember 23án kedvesemmel betértünk a Sári csárdába ebédelni. A gyönyörü idöt még szebbé tette a kellemes, udvarias kiszolgálás, a halk zene, a gyönyörü hely és a tisztaság. Az étel is nagyon finom volt és elfogadható áron akkora adagot kaptunk,hogy meg sem tudtuk enni. Ha lehetöségem lesz még sokszor ellátogatok oda.
Sári Csárda válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre, zenére és a környezetre vonatkozóan!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Csárdánkban köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.
2016. december 21., Sári Csárda, értékesítési vezető
Kiváló 2015. december 19.a párjával járt itt
2015 novemberében 1 éjszakát töltöttünk itt kedvesemmel és most nehezen találok szavakat. Végtelenül kedves,udvarias a személyzet. AZ ételek nagyon finomak:) A fogadóban minden jóizlésről árulkodik. . . a szobában tisztaság, izléses berendezés, otthonos hangulatot árasztott minden :) Szeretnénk még sokszor visszatérni és tiszta szivvel ajánlom mindenkinek.