Báló Lászlóné

Báló Lászlóné adatlapja

Regisztráció2018.08.26
Utoljára itt2019.01.17

Kiváló 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Remek helyen van a szálló,város központba. Közel van szinte minden látnivaló. Mindenre csakis kiváló értékelést tudok mondani. Köszönjük a hozzánk való kedvességüket. Bízom benne hogy lesz még alkalmunk a Boutique Hotel Corsoban el tölteni pár napot. További sikeres működést kívánok Önöknek! Tisztelettel:Báló László és Báló Lászlóné
Kiváló 2021. október 16.a párjával járt itt
Szuper 2 napot töltöttünk a Hotelben. Nagyon finom,és változatos volt az étkeztetés. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel,a tisztasággal és a személyzettel is. A wellness részleg is nagyon jó. Csak ajánlani tudom a Hotelt másnak is. Örülök hogy a Hunguest Hotel Peliont választottam pihenésünk helyének. Remélem lesz még alkalmunk itt pihenni.
Kiváló 2023. május 13.a párjával járt itt
Érkezéskor kedves fogadtatás,a recepciós hölgy segítőkész fel világosítása. A szálloda barátságos személyzete ,a tisztaság és a kényelem összhangban van. Csak ajánlani tudom másnak is . Az étkeztetés pedig kiváló! Választékos,ízletes reggeli és vacsora. A wellness részleg kiváló volt a kikapcsolódásra.