BRob

BRob adatlapja

Regisztráció2016.01.04
Utoljára itt2019.03.27

Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
Véletlenül találtunk rá a helyre, de nagyon kellemesen csalódtunk. Nagyon finom és bőséges volt a rendelt menü. Házias ízek, remek kiszolgálás, gyors és szakszerű volt minden. A hangulat családias, kellemes a légkör. Az árak a kapott érték arányában teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2016. január 4.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és kialakítása nagyon pozitív, a személyzet nagyon figyelmes és segítőkész volt. Az ételek egy kicsit lehettek volna változatosabbak. A wellness részleg megfelelő bár a hőmérséklet lehetett volna picit melegebb illetve a vízhőfok is magasabb, hogy a kisgyerekek is tudják élvezni.
Kiváló 2019. március 27.gyerekekkel járt itt
Karácsony után voltunk 2 kisgyerekkel. Kényelmesen elfértünk az apartmanban, az étteremmel, ételválasztékkal kiszolgálással teljes mértékben meg voltunk elégedve. A wellness nagyon jó, a környezet nyugodt, a személyzet kedves. Ők voltak értünk! Igazi pihenés volt mindenkinek! Tiszta szívből ajánlom!