csibe

csibe adatlapja

Regisztráció2014.03.30
Utoljára itt2016.09.30

Szörnyű 2014. március 31.a párjával járt itt
Sajnos az itt töltött hétvégén percről percre meglepő, veszélyes, hanyag dolgokat láttunk. A panzió nincs kiírva, úgy kellett kinyomozni, melyik ajtón kell bemenni. Az ágyak rossz minőségűek, az egyik le is szakadt a férjem alatt, pedig nem nagy súlyú. Az ágynemű műszálas volt, amitől én nem tudtam aludni éjjel.
2014. március 30.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nem éppen a legszebb környéken van. A szálloda személyzete, szolgáltatása, étterme magas színvonalú. de szomorúan láttuk, hogy a wellness részleg öltözőjében a fal penészes, rohad szét. Pedig nem régi hotelről van szó. Ezt nem éreztem hozzájuk méltónak. Még további szolgáltatásokat szívesen látnék pl.
Kiváló 2014. március 30.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen található, a fürdő mögött. saját kinti, benti medencével rendelkezik, a kintihez ki tudtunk lépni a szobából! a hely modern és felszerelt, a személyzet kedves és segítőkész. a reggeli -a hotelben- bőséges és kellemes teremben van. vacsorát a közeli étteremben biztosítottek, ami nem is volt annyira ízletes és kevés is volt, valamint sokat kellett várni.