Dr.Tóth Miklós

Dr.Tóth Miklós adatlapja

Humán diplomás,jogász végzettségű vagyok . Zömmel a közigazgatásban dolgoztam,majd nyugdíjba vonulásom után egyéni ügyvédként tevékenykedtem,amit az elmúlt évben hagytam abba. Egész életemben aktívan sportoltam, több sportágban is versenyeztem.
Jelenleg még teniszezem és úszom.
Szabad időmben szívesen járom a természetet és kertészkedem.Kedvencem a Balaton,
ahol szerencsére van egy kis házam is kerttel.
Belföldön általában a saját személygépkocsival utazunk, de hosszabb távra a vonatot is igénybe vesszük. Helyben általában gyalog,vagy kerékpárral járok az éttermekbe.
Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  megválogatom az étel
Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2016.05.06

Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Az elmúlt év május elsejei hosszú hétvégét a város zajától távol kívántuk eltölteniElőzetes információ alapján választottuk ki a Gosztola Gyöngye szállodát és éttermet,melyet utólag megtudva család vezeti és vendégeknek igazi családias hangulatot és légkört teremt.