dudika

dudika adatlapja

Regisztráció2014.06.06
Utoljára itt2017.11.21

Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
2015. november végén voltunk az Erzsébet program keretében. Egy óriási park területén fekszik, mi egy 4 lakásos villában voltunk. Már a portán fel volt írva a nevünk, nem jöhet-mehet itt bárki. A recepciós hölgy kedvesen fogadott, pár percen belül már a kezünkben volt a kulcs. Irány a szállás.
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
2004 óta Balatonföldváron nyaralunk minden évben. Mivel a megszokott helyünkön már nem volt szabad hely, az intertenet kerestünk másik szállást. Kicsit fenntartássl érkeztünk, mivel a régi helyünk is szuper volt. Nagyon jól éreztük magunkat. A gondnok hölgy már várt minket, kedves, aranyos, szolgálatkész volt egész ott tartózkodásunk alatt.
Kiváló 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk, 4 faházat foglaltunk le. Gyerekekkel ideális nyaralás. Egy faház 4 főnek kényelmes, nagy nappalival, terasszal. A konyhában kisebb ételek elkészítéséhez szükséges eszközök vannak. Ami hiányzott, az a mikro. A WIFI használat csak a recepción érhető el ingyenesen. A mobil internet egy kicsit nehézkesen működik.