Eni :)

Eni :) adatlapja

Regisztráció2016.10.07
Utoljára itt2023.11.30

Kiváló 2016. október 7.a párjával járt itt
2014 januárjában jártunk itt először. Azon kevés helyek egyike a Balatonparton amelyik télen is nyitva tart és bármikor téved is be az ember, mindig ugyanazt a remek minőséget és kedvest kiszolgálást kapja. Azóta is gyakran visszajárunk és sosem kellet csalódnunk. Nem meglepő, hogy szezonban vadászni kell a szabad asztalt.
Felhasználó fényképei:
Jóbarát Vendéglő Keszthely - Jóbarát Vendéglő Keszthely - Jóbarát Vendéglő Keszthely - Jóbarát Vendéglő Keszthely - Jóbarát Vendéglő Keszthely - Jóbarát Vendéglő Keszthely -
2016. október 8.a párjával járt itt
Az étlap nem túlzsúfolt, ami nekem mindig annak az előjele, hogy finomat fogok enni. Most sem kellett csalódnom. A pincérünk az az igazi pincér típus volt. Kedves, figyelmes, de nem tolakodó. A vacsora pazar volt. A hely pörög, úgyhogy csak a szerencsén múlt, hogy foglalás nélkül azonnal kaptunk asztalt. Biztosan megyünk még. :)
Felhasználó fényképei:
Erhardt Étterem & Borpince Sopron - Erhardt Étterem & Borpince Sopron -
Szörnyű 2018. augusztus 10.a párjával járt itt
Első napunk Hajdúszoboszlón, az ittjártam értékelés alapján választottuk a helyet. Hiba volt. A kiszolgálás enyhén szólva is bőven hagy maga után kívánni valót. A pincér úgy indított: mit hozhatok? Mire mi: Mondjuk egy étlapot? Arra is hosszabb időt vártunk, hogy egyáltalán rendelhessünk. 2 sört és 2 főételt fogyasztottunk.