Erika1

Erika1 adatlapja

Regisztráció2014.08.02
Utoljára itt2021.10.19

Kiváló 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
Gyönyörű, modern hotel, nagyon szép a belső tér. Az étterem is helyben található, ahol fantasztikusan dekoratív, ízletes ételeket szolgálnak fel a kedves, mosolygós pincérek. Minden ragyog a tisztaságtól, a személyzet nagyon segítőkész. Odafigyelnek mindenre, hogy a vendég jól érezze magát.
Kiváló 2015. május 20.a párjával járt itt
Kecskemét kertvárosi részében található a vendégház. Párommal és egy baráttal voltunk ott áprilisban. a szobák nagyon szépek, modern berendezéssel, tiszták, világosak. Az egyik szobában gyerekkel érkezőknek kiságy is van! a nappali egyben a konyhával minden igényt kielégítő! Felszerelt konyha, hűtőszekrény, LED tv sok csatornával, ingyenes wifi az egész házban.
Felhasználó fényképei:
Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét - Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét - Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét - Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét -
2015. április 7.a párjával járt itt
Mi egy március végi napon voltunk az étteremben, svédasztalos reggelivel vártak bennünket. Nagyon megfogott az étterem régies stílusa, berendezései, tárgyai, képek, régi konyhai eszközök. Nagyon szép a berendezés. Tetszettek a boxok is, a stílusos díszítés az asztalokon.
Felhasználó fényképei:
P Budapest - P Budapest -