etamamoka

etamamoka adatlapja

Nagyon sokat kirándulok a családommal. Ha idejük engedi akkor megyünk, kiválasszák a várost, a múzeumokat. Az ország rengeteg nevezettségét megnéztük, sok sok műemléket megcsodáltunk. A családom mellett még barátnőimmel is tervezünk kiruccanásokat.
Már nagyon régen nyugdíjas vagyok. Igyekszem a sok szabadidőmet hasznosan tölteni. Sokat olvasok, nehéz rejtvényeket fejtek, TV-t nézek és természeten a számítógépet is örömmel használom.
Nagyon jó érzés készülődni az utakra. Ebben az évben már volt 3 külföldi kirándulásunk is.
Az éttermeket néha igénybe vesszük, de nem minden utunkra jellemző.
Regisztráció2013.11.07
Utoljára itt2014.04.04

Kiváló 2014. március 5.családjával járt itt
Többször jártam az Oázis étteremben a családommal. Most abban a szerencsében van részem, hogy innen kapom házhoz szállítva minden nap az ebédemet. Nagy szeretek főzni, de egy ismerősöm ajánlotta a lehetőséget. Azóta is örömmel tölt el, hogy hallgattam rá. Nagyon változatosan főznek. Előre ki lehet kétféle menüből a nekem tetszőt.
Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
A hosszú várnézés és alapos ismeret begyűjtés után nagyon megéheztünk és betértünk pizzázni ebbe a kedves "vendég csalogató" étterembe. Nem bántuk meg, mert gyors volt a kiszolgálás, finom volt a rendelt étel. Az étterem ragyogott a tisztaságtól. Ha újra Sümegen járunk feltétlenül ide térünk be ebédelni.
Kiváló 2014. március 5.családjával járt itt
Itt ünnepeltük családommal a 71. születésnapomat. Amit fogyasztottunk ízre, mennyiségre, küllemre kiváló volt. A kiszolgálás maximálisan udvarias. A terítésről sok helyen példát vehetnének. Máskor is igénybe vesszük az étterem kiváló szolgáltatását. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Nyáron kávézni is felkerestük az éttermet, a teraszra ültünk ki.