Fridus1992

Fridus1992 adatlapja

Ilyen vagyok
Vegetáriánus  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2017.11.18

Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Első benyomásom kívülről a szállásról az volt, hogy úristen nincsen egy szabad parkoló sem, de szerencsére nagy nehezen azért találtunk. Amikor végre beérkeztünk a hotelbe kedves és segítőkész recepciós fogadott minket. Az előtér nagyon szép és rendezett.
Felhasználó fényképei:
CE Plaza Hotel Siófok -
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Előbb értünk a szállásra és már kész volt a szobánk így 3 óra helyett már fél 12-kor "becsekkolhattunk", ami számunkra nagyon meglepő volt. A szoba tiszta és kényelmes. A wellness részleggel és az ételekkel is meg voltunk elégedve. A szálloda környezete gyönyörű, közel van a sétány és a part.
Felhasználó fényképei:
Anna Grand Hotel Balatonfüred -
Kiváló 2017. április 23.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, modern és kreatív. Finom változatos ételek, főleg a vacsoránál nagyon színvonalas volt. A wellness részleg nem túl nagy, de pozitívum, hogy van csendes pihenő amikor a gyerekek nem jöhetnek le a wellnessbe. A szoba tiszta és rendezett volt, a személyzet pedig kedves.