Giulio

Giulio adatlapja

Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2016.11.07

2014. április 25.gyerekekkel járt itt
Igazából minden szolgáltatással meg voltunk elégedve! Finomak,bőségesek az ételek! A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész! Tetszett a felújított szoba! Kényelmes és tiszta! Egyedüli negatívum hogy a hűvösebb időre talán nincsenek kellőképpen felkészülve (sajnos nekünk nem kedvezett az időjárás)és a szállodában és szobákban hűvös volt!
Hotel Marina válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk a szállodánkban töltött idő alatti tapasztalatait.
A legnagyobb öröm számunkra mindig az a visszajelzés, hogy a vendégeink jól érezték magukat nálunk, és nagyon örülünk, hogy ehhez kedves személyzetünkkel és finom ételeinkkel járulhattunk hozzá.
2014. május 13., , Hotel Marina
2016. szeptember 22., csoporttal járt itt
4 napot töltöttünk a szállodában 3 gyerekünkel! Szinte mindennel elégedettek vagyunk! Foglalásnál nagyon rugalmasan meg tudják oldani egyéni kéréseinket is! Szobák tiszták,ételek finomak,bőségesek és választékosak! Mindenki megtalálja az izlésének megfelelőt! Személyzet rendkívül barátságos és segítőkész!
2016. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Májusban voltunk a szállodában 3 gyermekkel 4 napig! Szobák tiszták, személyzet kedves, ételek finomak és bőségesek! Nekünk mind a 3 gyermek 14 év alatti és erre is van a szállodának 100%-os kedvezménye! Sőt az osztrákoknál található élményparkba minden gyerek belépő árából 50% kedvezményt adnak, ami náluk megvásárolható!