Gizike

Gizike adatlapja

Tatabányán élek, nyugdíjas vagyok. Annak idején Kórházban dolgoztam, mint röntgenasszisztens.
Férjemmel kettesben élünk egy háztartásban, de szinte sohasem vagyunk magunkban, mert van két lányunk, és négy unokánk. Az unokák sokat vannak nálunk.
Férjem is nyugdíjas. Évközben nem nagyon tudunk utazgatni, mert az unokák iskola után hozzánk jönnek haza és a szülők itt gyűjtik be őket estefelé.
Ez a gyulai nyaralás nagyon jól sikerült, jól éreztük magunkat.
Utána még voltunk Hajdúszoboszlón, de ott már két unokával.
Évente általában csak 1-2-szer szoktunk, általában a nyári szünetben az unokákkal nyaralunk.
Autónk nincs, így csak vonattal vagy autóbusszal tudunk utazni.

Étterembe nagyon ritkán járunk, tavaly voltunk Pesterzsébeten egy nagyon klassz étteremben a lányunk meghíváaára.
Regisztráció2013.08.04
Utoljára itt2013.08.04

Kiváló 2013. augusztus 4.a párjával járt itt
Június közepén töltöttünk el a férjemmel 5 napot ebben a szállodában. A szálloda hangulatos, a szoba nagyon tágas és tiszta volt. Mivel a tetőtérben volt a szobánk, /éppen akkor volt az a nagy meleg/ éjszakára nagyon átmelegedett, de kérésünkre bekapcsolták a klímát. Így már lehetett aludni. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész.