hegezsuzsi

hegezsuzsi adatlapja

Regisztráció2015.03.04
Utoljára itt2016.12.05

Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Nem szálló vendégek voltunk, hanem naponta a hotel éttermében ebédeltünk. Az ételek kitűnőek, bőségesek és nagyon finomak voltak. A kiszolgáló személyzet figyelmes, előzékeny és udvarias volt, csak ajánlani tudom másoknak is. Az árak is nagyon elfogadhatóak.Ha csak ehetjük máskor is itt fogunk ebédelni, ha itt járunk.
Kiváló 2015. március 4.barátokkal járt itt
Szeptember 13-tól voltunk a szállodában, 5 nap 4 éjszaka, barátnőmmel és férjével. Nagyon modern a szálloda, az étterem, az étkezések minden igényt kielégítőek. Itt megemlíteném, hogy van a felszolgáló személyzet tagjai közt olyan pincér, akinek szerintünk már pályát kellene változtatnia, mert bizony nem hiába tanítják az iskolákban, hogy a vendég mindenek felett, egy mogorva rossz kedvű felszolgáló felé az ember nem fordul bizalommal, mert fél az elutasítástól.
Kiváló 2015. április 7.a párjával járt itt
Csodálatos öt napot töltöttünk el ebben a szállodában. Minden igényt kielégített. A személyzet előzékeny és segítőkész. Az étterem kínálata gazdag és számunkra kifogástalan volt. Sokat gondolok az itt töltött napokra. Csak ajánlani tudom másoknak, és meg is teszem, mert csak így válik teljessé egy szálláshely terjesztése, ha azok az emberek, akik itt megszálltak, tovább viszik a hírét.