ibiza

ibiza adatlapja

Regisztráció2015.12.14
Utoljára itt2017.07.27

Kiváló 2015. december 14.a párjával járt itt
A hotel nagyon szépen fel van díszítve karácsonyi jelmezbe. Kellemes az időtöltés a szobában. Mindenfelé tisztaság, a személyzet kedves. A svédasztalos reggeli és vacsora kiváló. A vellnes medence is fantasztikus élmény különösen este. A lehetőség hogy össze van kötve a Szent Erzsebet gyógyfürdővel és bármilyen az idő kint át lehet sétálni fürdőköpenyben.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egy szep nyugodt hely ahol meg lehet pihenni, az arban benne van a fürdö
belepö. Megfelelö az ar. A szemelyzet segitökesz. Böseges reggeli es vacsora es jo izek. szivesen terünk vissza. A fürdözesen kivül sokat lehet a kőrnyezö parkban setalni. A hotel annyira kenyelmes hogy az ember ugy erzi magat hogy otthon van.
Kiváló 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Három napot illetve két éjszakát töltöttünk Kisteteken az Aqua hotelben a férjemmel. Egy csendes kis városka ahol meg lehet pihenni. A fürdö közelsége nagyon jo. A fürdö kicsi de mindent tartalmaz ami megteremti a jo érzést. A Szobák tágasak és kényelmesek. A szobébol egy szép nagy teraszra nyilt az ajto, ahonnan pedig nagyon szép táarult elénk.