IgiAgo

IgiAgo adatlapja

Regisztráció2013.09.29
Utoljára itt2020.12.08

Kiváló 2015. június 8.a párjával járt itt
Szombat este jártunk ott. Fantasztikus élményben volt részünk! Nagyon hangulatos az étterem. A kerthelyiségben ültünk le. Nagyon kedves, csinos ruhában érkezett a felszolgáló hölgy. Elképesztően finom székely csorbát ettünk, nagyon finom kenyérrel. Bevállaltuk a második fogást is. Erdélyi fatányéros és rántott sertésköröm, tormamártással.
Kiváló 2014. augusztus 26. járt itt
Nagyon hangulatos a csárda, tiszta, igényes. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt. amíg elkészült az étel, megnéztük a kiállítást, ami nagyon tetszett. Igazi gyöngyszem Magyarországon. Finomat ettünk, biztosan betérünk, ha arra járunk! Elsősorban azoknak ajánlom, akik értékelik a régi hagyományokat (kemence, cserépedények, fabútorok, kékfestő terítők.
Kiváló 2013. szeptember 29.a párjával járt itt
Nyáron töltöttünk 4 napot itt. Mindent úgy találtunk, ahogy a képeken van. Rend, tisztaság. Ajánlom azoknak is, akik szeretnének elcsöndesedni, túrázgatni és azoknak is, akik szívesen megismernék a Balaton északi partját illetve Káli-medencét. Ha legközelebb megyünk biztos kihasználjuk a szabadtéri sütés-főzés lehetőségeit is valamint a szaunát.