Ildikó0717

Ildikó0717 adatlapja

Regisztráció2017.10.15
Utoljára itt2018.07.12

Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
Elsőre jó helynek tűnik, de láttuk, hogy a székek porosak, a lábaik tele voltak pókhálóval. A húsleves íze szörnyű volt. A várkapitány tálon avas olajban sütötték a karfiolt aminek szintén szörnyű íze volt. A kiszolgáló pincér lassú volt a fizető pincér udvariatlan. Sajnos a várnál csak ez az egy étterem van.
Kiváló 2017. október 15.a párjával járt itt
Amikor ajánlották nekem ezt a helyet azt hittem túloznak, de amikor ott jártam rá kellett jönöm, hogy az ajánló véleménye nem volt túlzó. A környezet szép, tiszta és hangulatos. Olyan mintha visszarepültünk volna az időben. A sütemények inycsiklandóak és finomak. Túlzás nélkül mondom, hogy életem legfinomabb krémesét ettem ebben a cukrászdában.
Felhasználó fényképei:
Százéves Cukrászda Gyula -
Szörnyű 2018. július 12.a párjával járt itt
Néhány hete jártunk Székesfehérváron. Gondoltunk beülünk ebédelni és megpihenni ebbe az étterembe. Amikor beléptünk egy hölgy és két fiatalember (mindhárman a személyzet tagjai voltak) éppen beszélgettek. A köszönésünket nem fogadták, majd kb negyed óra elteltével sem kérdezték meg, ugyan miért vagyunk ott.