IldikóE

IldikóE adatlapja

Jónapot. Sziasztok. 47 éves családanya vagyok. 20 éve dolgozom családom és legfőképp gyerekeim erőnkből tellő és megfelelő felnevelésén. Nagyon örülök, hogy végre van egy lehetőség, hogy "kitáruljon a világ" általatok és megismerjük hazánk különböző tájain lévő szállodákat, éttermeket és magánemberként kicsit "profin" értékelhetjük és irhatunk róla nektek megosztva másokkal.
Általában autóval utazok. De nem vagyok ellene a kellemes sétáknak, aminek a vége egy kellemes környezetbe bármilyen napszakban elfogyasztott ennivaló.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2016.05.04

2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Sziasztok! Többször jártam már itt. A tisztasággal nem volt gondom soha. A kiszolgálás is megfelelő volt. Viszont nem kevés esetben nagyon sokat kellett várni az ételre és nem mindig voltam megelégedve a frisseséggel. Azonban úgy gondolom, a többi gyorséttermi helyek között mégis egy szinvonalas, jól felszerelt és ár-érték arányban megfelelő helyről van szó.