Kata81

Kata81 adatlapja

Regisztráció2016.11.14
Utoljára itt2019.11.26

2019. november 22.gyerekekkel járt itt
Kisgyerekekkel nagyon jó választás volt itt eltölteni pár napot. Annak ellenére, hogy rossz időnk volt, végig tartalmas programokat tudtuk a gyerekeknek biztosítani. Minden elismerésem az animátor lányoknak, szívvel lélekkel végzik a dolgukat, a gyerekeink rajongtak értünk, és így nekünk felnőtteknek is jutott egy kis szabad idő a kikapcsolódásra.
Oxigén Family Hotel válasza
Kedves Kata81!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, és hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örömömre szolgál, hogy elnyerte tetszésüket erdei wellness szállodánk környezete, és a programjaink is szórakoztatóak voltak.

Szeretettel visszavárjuk családjával!
2019. december 2., Oxigén Family Hotel, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2017. május 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes meglepetés volt, mert amikor először megláttam a helyet, inkább tűnt kocsmának mint étteremnek. De nagyon pozitív hogy nem csak ízre de látványra is minőségi ételeket szolgáltak fel. Az adagok megfelenek a legnagyobb étkűeknek is. Minden ami palacsinta, édes, sós, gyrosos a kedvencünk. . .
Kiváló 2016. november 21.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen található a szálloda, egyenesen a túraútvonalak mellett. Az külön tetszett, hogy túrát is szerveztek. Kisgyerekkel voltunk, és maximálisan mindent megtettek a kényelmünkért. Rendkívül udvarias és figyelmes a személyzet. A szoba is kényelmes. A wellness nem tud nagy, de elegendő, kicsit meleg volt.