Katakata

Katakata adatlapja

Regisztráció2017.02.07
Utoljára itt2017.09.21

Gyenge 2017. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Egyetlen előnye a szállodának, hogy Eger központjában van. A szobákra ráférne egy alapos renoválás. A reggeli elfogadható volt, a vacsora a második este már előre rendelhető volt (a hotel által kínált svédasztalostól eltérően). Egy előre megbeszélt időpontra kértük a vacsorát (18 órára), szakács már nem volt.
Időpazarlás 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Az országos kánikula sokadik napján egy szép szombat reggel érkeztünk Bükkszékre a strandra. 10 óra, 40 C. Beálltunk a sorba az izgatott gyerek sereggel, már napok óta tervezgették a csúszdázást, de a percek csak teltek a sor nem mozdult. Jött a hír: elfogyott a váltópénz, mosdóba ment a pénztáros (emberek vagyunk, ezen utóbbin túl is léptünk volna).
2017. június 14.családjával járt itt
Pomázon ezt az éttermet NE keressétek, mert már bezárt. Amíg nyitva volt, addig hamburgereket árult, de Pomázhoz képest magas áron. Budapest belvárosi éttermi színvonalú árak voltak. Egy alkalommal voltunk csak itt, pedig könnyen elérhető, forgalmas helyen volt. Helyén egy új pizzéria nyílt. A pizzéria értékelését a Malibu pizza oldalán találod!