kellercsongor

kellercsongor adatlapja

Regisztráció2013.10.21
Utoljára itt2014.06.08

Kiváló 2013. október 22.családjával járt itt
Egy kissé kiesik a város forgtagából, de ez ne tántorítson vissza senkit, hogy betérjen ebbe a barátságos, ódon hangulatú étterembe. Alapvetően, a tradícionális magyar gasztronómia rajongóit látják szívesen, hiszen itt a szakácsok is a magyar konyhának hódolnak. Ideális helyszín lehet nyáron a kerthelyiség része, kisebb baráti összejövetelekhez kiváló.
2013. október 21.a párjával járt itt
Kifinomult design és barátságos interieur jellemzi ezt a kifejezetten elegáns éttermet. Fantasztikus a kilátás, az asztal melletti ablakból kitűnő kilátás nyílik a kivilágított Budapestre. Nagyon romantikus hely, csak ajánlani tudom mindenkinek. Az ételek minősége kiváló, bár a pincér egy kissé morcos természetű volt, de ez igazán nem lehet probléma, ha ilyen kifinomult receptúrákat kóstolhattam végig.
2013. október 21.a párjával járt itt
Egy borongós estén estem be ebbe az étterembe, és bevallom bennem is volt egy kis ellenérzés a kínai gasztronómiával szemben, hiszen Magyarországon inkább gyorséttermi jelleggel vannak jelen. Ez a véleményem gyökeresen megváltozott. Nagyon finom sült almaszószos kacsát fogyasztottam párolt rízs körettel.