Kisfőnök

Kisfőnök adatlapja

Regisztráció2013.12.07
Utoljára itt2015.11.18

Gyenge 2014. január 17.a párjával járt itt
Augusztusban voltunk a Pansióban. Egy hetet töltöttünk ami számunkra nem volt olyan mint ahogy gondoltuk. Mivel nászutunkat töltöttük ott többre számoltunk. Az ottani ismerősök ajánlották,de csalódtunk. A szobák elég kicsik. Sajnos épp elférni bennük. Amit hiányoltam az alap felszereltségű Pansióban az egy jó minőségű LCD tv is elfért volna ha már ilyen árak vannak.
Szörnyű 2015. július 29.a párjával járt itt
Hát mit is mondjak. . . szörnyű az egész. Az ételeket nagyon kicsike adagokban mérik az árukhoz képest. A szobák igénytelenek. Nem erre számítottunk. A felszereltség hiányos. Nyugalom az nincs mert a szomszéd szobából minden áthallatszik. természetesen a gyerekek kiabálása késő estig. A személyzet aranyos.
2013. december 7.családjával járt itt
Családom mindig alkalmakra rendel fatálat. Helyben nem étkezünk,mert mindig nagy a nyüzsgés és a felszolgálók nagyon hangosak és kiabálva rohannak az asztalok és a konyha közt ami tényleg nagyon zavaró. Így nem lehet nyugodtam enni. Nagyon finomak az ételek és tényleg nagy adagot kapunk.