Litho

Litho adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2017.12.17
Utoljára itt2024.05.02

Kiváló 2023. június 8.gyerekekkel járt itt
Múlt héten voltunk Egerben sajnos csak 1 éjszakát Remek személyzet nagyon jó szálloda . Jó helyen található szálloda. Megfelelő reggeli. Csendes szobák. Minden a vendégért van Jól sikerül a felujitás. Nem zavaró hogy egy kollégium felső emeleteken van a szálloda. Mindenkinek ajánlom a szállodát ha Egerben jár.
Kiváló 2023. május 12.gyerekekkel járt itt
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, . Mind a fogadtatás, elhelyezés nagyon jó volt. Ezért is voltunk itt harmadszor. A kilátás a szobából lenyűgöző, a napfelkelte csodálatos ! Az étkezés elsőrendű, mind minőségre, mind mennyiségre vonatkozóan. Az alkalmazottakról csak jót lehet írni!
Kiváló 2023. május 12.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 7 évben már nem nyaraltunk a hotelban. Nagy változások lettek mindenki számára jó irányban Májusban újra szeretünk volna foglalni itt , a ár érték arányban jó is lett volna csak lett egy kis bibi a történetben szerettünk volna érvényesiteni a kedvezményünket amit 5-6 alkalomal itt töltöttünk évekkel ezelőtt Sajnos nem lehetet.