Mary

Mary adatlapja

Regisztráció2013.06.13
Utoljára itt2016.05.04

2013. június 13.családjával járt itt
Nagyon jó kis hely, tiszta a szállás, rendesek az alkalmazottak, az étterem nagyon hangulatos és nagyon finoman főznek! A panzió nagyon szép helyen van,gyönyörű környezetben. Lehet nagyokat sétálni a csodaszép a tó partján, élvezni lehet a hegymászás örömeit. Nagyon jól éreztem magam a családommal, ha lehetőségem lesz rá, máskor is visszatérek!
Kiváló 2014. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Csodálatos üdülőhely ez a kemping, nagyon szép helyen található, jól felszerelt apartmanjai vannak és szuper sátorhelyei! Sportolni, horgászni, strandolni, pihenni kiválóan lehet! A személyzet is nagyon kedves, a tisztaság is megfelelő volt, a pókirtásra egy kicsit nagyobb gondot kellene fordítani, - a mi házunkban ugyanis az átlagosnál több fordult elő -, de ezt leszámítva szuper nyaralásunk volt!
Kiváló 2016. január 30.gyerekekkel járt itt
Nem először voltunk már itt a családommal, kellemes hely, szeretjük. Ideális egy hegyi túra után szálláshelynek. A személyzet kedves, a szobák tiszták, kényelmesek. Annyi hiba volt csak, hogy az ablakok nem zártak jól és egy kicsit szellős volt a szoba. De ettől függetlenül jól éreztük magunkat, máskor is megyünk majd.