Miháy

Miháy adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.04.01
Utoljára itt2023.09.27

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon szép természeti képződmeny, érdekes túravezetéssel az 1órás túra gyorsan eltelt a sok látnivalótól. Különösen a hangversenyteremnek csodálatos az akusztikája.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek - Baradla-barlang Aggteleki Bejárat Aggtelek -
Átlagos 2018. május 31.a párjával járt itt
Nejemmel jártunk Hévízen, egy jó menű ebédet szerettünk volna enni. Az ajánlatban 5 féle leves és 15 második ételkínálat volt. Az 5 levesből kettő nem volt. Sikerült kiválasztani a két menüt.
2017. április 1.a párjával járt itt
A személyzet barátságos és segítőkész,a szoba tiszta és csendes. A környezet rendezett. Az ételek finomak és a mennyisége megfelelő,minden igényt kielégítő. A Cseszneki vár és a mini Magyarország megtekintése után jó volt a wellness részben a pezsgőfürdő és a finn szauna. Fitneszterem és masszőr is segíti a kikapcsolódást.