mirtil

mirtil adatlapja

Regisztráció2014.07.16
Utoljára itt2014.10.03

Kiváló 2014. július 16., kollégákkal járt itt
Nagyon hangulatos hely. Évek óta visszajárunk. Legutóbb júniusban jártam ott kollégákkal. 50-en voltunk, de most sem kellett csalódnom. Gördülékenyen, gyorsan ment a felszolgálás, az étel bőséges volt, a kiszolgálás udvarias. Mindenki meg volt elégedve, ami ennyi embernél elég nagy elismerés.
2014. szeptember 17.barátokkal járt itt
Ezt az éttermet egy kollégám ajánlása után kerestük fel. Kimondottan ezért mentünk el Siófokra, hogy itt elfogyasszunk egy ebédet barátainkkal. Az éttermet könnyen megtaláltuk. Igaz, hogy a pincérek megjelenésére várnunk kellett, de ezt betudtuk a vendégek nagy számának. A rendelés felvétele után már a fogásokat hamar megkaptuk.
Kiváló 2014. július 16.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos, barátságos és előzékeny kiszolgálás, sokszínű ételválaszték, ízletes fogások. Júniusban jártunk ott, barátokkal, de amint alkalmunk lesz visszamegyünk. Az adag egy kicsivel lehetne nagyobb, de nagyon finom volt, megfizethető. Az egyetlen hiányossága, hogy soha nem találtam volna rá, ha a barátaink nem ismerik és hívnak meg, és ezt nagyon sajnálnám.