MISA

MISA adatlapja

Regisztráció2013.08.08
Utoljára itt2013.08.11

Kiváló 2013. augusztus 8.családjával járt itt
A vapiano Budapest szerintem egyik legjobb étterme, az ételeik finomak , a hangulat nagyon jó, szépen be van rendezve, dizájnosan. . . A pizzák eredeti, hagyomány alapján készülnek a szemünk láttára, azonban gyorsan készvannak. De a legjobb h amikor végeztem az ebéddel vagy vacsorával vagy reggelivel és kifele megyek az étteremből egy tál van velem szemben amiben ingyen gumicukor van!
Kiváló 2013. augusztus 9.családjával járt itt
Sokszor jártam itt, és valahányszor jöttem mindig teli hassal, jollakva, és finom ebéd után mentem haza , de az ára nekem nem a leg megfelelőbb. Szerintem jobb lenne ha az áraikat egy kicsit lejjebb vinnék. . . A Pizzáik helyben készültek, azonnal, és ízletesek. Jó helyen van, könnyen elérhető a város bármely pontjáról.
Kiváló 2013. augusztus 8.egyedül járt itt
Nekem személyesen nagyon tetszik, Jó az elhelyezkedése,a közeléböl minden elérhető, és finomak a fogásaik az étteremben. . . A szállás higéniája kifogástalan nagyon szépek a szobáik, van egy hatalmas bálterme ahova esténként(talán) elmehetsz bulizni a haverokkal és ha elfáradtál ledőlhetsz a nagy és szép szobádban vagy lemehetsz az étterembe inni egy pohár minőségi bort.