N Loui

N Loui adatlapja

Regisztráció2014.04.24
Utoljára itt2015.01.25

2015. január 25.családjával járt itt
kellemes szép hely! Finom olaszos ételek,a kiszolgálás udvarias. kellemes szép hely! Finom olaszos ételek,a kiszolgálás udvarias. kellemes szép hely! Finom olaszos ételek,a kiszolgálás udvarias. Jó hely tudom aljánlani másoknak is! ! ! ! Egyedül álló a keméncés sültjei! ! kellemes szép hely! Finom olaszos ételek,a kiszolgálás udvarias.
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Remek hely fantasztikus kiszolgálás, nagyon finom ételek, figyelmesek és precízek. 2013 júliusában voltunk itt és nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek tudom ajánlani. A gyerekeim is jól érezték magukat,mert a szülinapját tartotta a panzió és nagyon hangulatos vetélkedőket és műsorokat szerveztek a várkertben.
Felhasználó fényképei:
Várkapu Vendéglő Sárvár -
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Az idén nyáron voltunk a feleségemmel egy csodálatos hosszú hétvégén. Tökéletes volt minden! Az étterem megfelelt az elvárásainknak és finomak voltak az ételek, a személyzet udvarias és segítő kész. Maga szállodai azt nyújtotta amire egy négycsillagos szállodában elvárható. minden adott volt hogy jól érezzük magunkat.
Felhasználó fényképei:
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve -