N. T.

N. T. adatlapja

Regisztráció2017.08.16
Utoljára itt2018.09.25

Kiváló 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Most először nyaralni voltunk a párommal, és kerestünk egy éttermet az interneten keresztül. Sok pozitív vélemények alapján rátaláltunk a Gusto nevű étteremre. Gondoltuk csak jó lehet,így bementünk. Egy kedves hölgy szolgált ki minket,még a kis kutyusunkat is megengedték, hogy bevihessük, igaz csak az udvaron, de örültünk annak is, hogy bevihettük.
Felhasználó fényképei:
Gusto Restaurant Gyula - Gusto Restaurant Gyula -
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Most először voltunk ott a párommal, mielőtt bementünk volna az étterembe, az ajtó mellett ki volt rakva az étlap, és az árak. Mivel jó áron voltak feltüntetve, így bementünk. Az étel nagyon finom volt, csak lehetett volna sokkal több választék, meg egy picivel több adag. Aki kiszolgált minket (Roland nevű pincér volt) udvarias, segítőkész, kedves.
Kiváló 2018. június 12.a párjával járt itt
Két hónappal ezelőtt jártunk itt a párommal. Az ennivaló finom volt itt is, az étlap árai nem volt drága. Bőséges ennivalót kaptunk. Nem kellett sokat várni az ennivalóra, udvarias kiszolgálás volt. Igaz a hangulat lehetett volna jobb, de ettől függetlenül jól éreztük magunkat. Ha valaki arra jár, térjen oda be, csak ajánlani tudjuk.