Pear

Pear adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2014.04.10
Utoljára itt2016.08.12

Szörnyű 2015. február 12.a párjával járt itt
Nem mostani az élmény, de még mindig erősen él bennem a hely összes emléke. A történet azzal indult, hogy nem tudtunk olcsóbb szobát bérelni, csak a legdrágábbat, az A kategóriást. Akkor még nem nagyon bántam, úgy gondoltam strandolás után jól esik majd a "keleti kényelem". . . . A szobát nem tudtuk elfoglalni az előre jelzett időpontban.
Kiváló 2014. július 8.egyedül járt itt
Krémlevesek, újra értelmezett magyar ételek, ld. hortobágyi húsgombóc leves :) és igazi házi pástétomok, szendó krémek, na meg az elmaradhatatlan tejberizs, vagy mákos guba. Szeretem ezt a helyet a hangulata, a különlegességei és a jókedve miatt. Aki ide téved (nem nehéz megtalálni), az nem fog csalódni.
Kiváló 2014. június 8.családjával járt itt
Imádtam a helyet. Szeretem az osztrák konyhát, és ez az étterem hamisítatlanul visszahozta azokat az ízeket, amiket kint megkedveltem. Minden kapható, ami tipikusan osztráknak mondható. A hely hangulata (a berendezés, a zene, még a sörök is), igazi osztrák hangulatot kölcsönöznek, egy jó társasággal.