PIVÁN dr.

PIVÁN dr. adatlapja

Regisztráció2017.11.20
Utoljára itt2019.04.11

Kiváló 2018. július 12.gyerekekkel járt itt
Családi ünnepséget tartottunk 40 fővel. Gyors,illedelmes kiszolgálás,tisztaság,hideg sörválaszték. Teremben ügyes asztalelhelyezés,volt hely az unokáknak a modern táncuk bemutatására,vendégeknek tánc lehetőség. Jól éreztük magunkat,máskor is eljönnénk,pl. a 100 évesre ! Kellemes környezet,játszótér ugrásnyira.
2017. november 20.a párjával járt itt

Visszatérő vendégként megelégadéssel vettem,hogy még udvariasabb a személyzet ! Ideges lettem,mikor egyik reggel kb. 7 órakor megszólalt a tűzjelző hangja ! ! Nagyon érdekes,hogy csak három szoba reagált rá-kinéztünk a folyosóra-valószínű téves riasztás volt. A férfiak valószínű aludtak,mert a két szobából csak hölgyek néztek ki !
2019. április 11.a párjával járt itt
Első ízben jártunk Sárváron ! . Két éjszakát töltöttünk itt,nyugdíjasként. Igen szinvonalas apartmant kaptunk ! " Minden nagyon szép,minden nagyon jó. . . . " Hiánylok egy faliórát valahová a falra,a fürdőben fogasokat a köpenyeknek. A kakasülős étkezés kicsit fura a konyhában. Praktikus a kis fatörzs éjjeliszekrény !