Ratti

Ratti adatlapja

Sokat utazunk, üdülünk, welnessezünk. Több helyen kipróbáltuk a helyi ízeket.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.09.21
Utoljára itt2016.09.21

Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Az étterem megnyitásától kezdve évente legalább 4-5 alkalommal, szinte minden évszakban jártunk itt. Gyors, figyelmes előzékeny kiszolgálás, nagyon változatos, jóízű ételek, melyeket elég gyorsan készítenek el. A várakozási idő is gyorsan telik. Már többször voltunk itt nagyobb társasággal is. Mindenkinek ajánlom aki erre jár.
2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Feleségemmel most augusztusban töltöttünk el 7 napot a hotelben. udvarias segítőkész személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak és változatosak voltak. Reggel és este menü választásos volt. Sok féle finomságból lehetett választani. Meleg étel és hidegtálak is voltak. A kiszolgálást egyetemistákkal oldották meg.
Nereus Park Hotel válasza
Kedves Vendégeink!
Köszönjük szépen dicsérő szavaikat, örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Reméljük egy legközelebbi alkalommal is vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel: Borbély Gáborné/Nereus Park Hotel***
2016. szeptember 27., Nereus Park Hotel, értékesítési vezető