rhadr

rhadr adatlapja

Regisztráció2016.03.14
Utoljára itt2016.08.09

Kiváló 2016. március 14. járt itt
Az ittjartam. hu ajanlasa alapjan talaltuk a helyet, es nem bantuk meg! Kellemes hangulat, kivalo kiszolgalas, remek etelek! Oriasi a valasztek, biztosan mindenki talal az izlesenek megfelelot! Ez igaz az itallapra is, minden tajegyseg bora megtalalhato volt! Az adagok oriasok, a nagyetkuek is jollakhatnak! A pincerek figyelmesek voltak, elso osztalyu volt az kiszolgalas!
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu-n található rangsor alapján választottuk ezt a helyet, és nagyon jól tettük! Viszonylag eldugott, de könnyen elérhető helyen található az étterem, aminek köszönhetően nyugodt környezetben kapcsolódhat ki a vendég. Hangulatos hely, remek kiszolgálás és finom ételek, italok fogadtak bennünket!
2016. július 18.családjával járt itt
Egy esős szombaton próbáltunk kellemes ebédhelyszínt találni a Balaton északi partján, és az ittjartam. hu alapján esett a választásunk erre a helyre. Nehéz kellemes helyet találni hűvös időben, hiszen sokan a jó időre építenek, vagy nincs is zárt helyiségük vagy kicsi és nem lehet már beférni az utolsó pillanatban.