Rozus

Rozus adatlapja

Nyugdíjas lettem, nyarat általában utazással, fürdéssel töltöm a férjemmel együtt. Szeretek pihenni szép környezetben, megnézni az érdekességeket is, amit a hely kínál.
Szeretem a gyógyfürdőket, férjemmel sűrűn járunk ilyen helyeken. Szeretjük a finom ízeket, könnyen rátalálunk a jó és viszonylag olcsóbb helyekre.
Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2022.06.23
Utoljára itt2022.07.20

Kihagyhatatlan 2022. július 19.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a fürdő, igaz csak kétszer voltunk itt, de most sem csalódtunk. Minden víz meleg, sok étterem, elég jó árakkal. Megtalálja Mindenki magának valót, medence (gyógy, wellness, úszó) és ételek terén is.
Kiváló 2022. június 23. járt itt
Nekem nagyon tetszik,nagy adagok, frissek, gyors kiszolgálás, nagyon finomak. Ajánlom a tárkonyos pulykaragu levest és a falusi töltött rántott szeletet. Kedves személyzet.
Kiváló 2022. június 23.a párjával járt itt
Először voltunk itt. Tetszett a szoba, elég nagy és kényelmes elfért minden, amit vittünk. Az étkezés megoldás is jó választás. Készséges voltak mindenben.