Szixy

Szixy adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Vízimádó
Regisztráció2017.04.18
Utoljára itt2017.07.18

2017. április 18.a párjával járt itt
Ajánlani tudom,akik csak a pihenésért utaznak Zalakarosra, a szobák tágasak,világosak, tiszták és korszerűek. Az étel, választékos, ízletes. Turisztikai szempontból a szálloda jó helyen helyezkedik el, de látnivaló nincsen, természetesen ez a szállástól független :), wellnes részlege szerintem a szálloda befogadó képességéhez kicsi és a medence hőmérséklete melegebb is lehetne.
Átlagos 2017. április 18.a párjával járt itt
Egyszerű szállás, kényelmes és komfortos, árértékben tökéletes, az étel ízletes, kiszolgálás szimpatikus és egyedi, tiszta rendezett, központi helyen helyezkedik el.
Kiváló 2017. április 30.a párjával járt itt
Kicsit megijedtem mikor a párom közölte,hogy ez wgy kollégium és a felső szinteken vannak a szobák, pozitív csalódás :) valóban egy kollégiumnak megfelelő épület kívűl belül, de az 5. És 6. szinten egy új, tiszta, korszerű szállodai rész nyílík. A szobák tágasak és kényelmesek, szépek.