S.Zoltan88

S.Zoltan88 adatlapja

Regisztráció2019.04.08
Utoljára itt2019.04.08

2019. április 8.a párjával járt itt
Hangulatos hely, kedves személyzet, finom ételek és desszertek. Minden évszakra meg van, hogy miért jövünk ide. Hidegebb évszakokban szauna után, salátázni és pizzázni. Melegebb évszakokban fagyizni vagy sütizni. Évfordulók alkalmából romantikus vacsorázni. Alkalmas nagyobb társaságoknak, bármilyen alkalomból.
Kiváló 2019. április 8.gyerekekkel járt itt
Pozitívum: Kedves személyzet, bőséges svéd asztalos reggeli, csendes környék, szép és igényes szobák, őrzött parkoló és még sorolhatnám. + A nagyobbik gyerek oda akart költözni, annyira tetszett neki. :)

Amit hiányoltam: - mikrohullámú sütőt, vagy valami melegítésre való eszközt.
Kiváló 2021. július 5.a párjával járt itt
A személyzettel és étkezéssel teljesen meg voltunk elégedve, és még egyszer köszönjük a hozzáállásukat és a segítő készségüket. Ugyan is a Feleségemnek nem rég volt epe és hasnyálmirigy gyulladása, és az étkezés nem a legegyszerűbb megoldani, ha csak zsírmentes ételeket, vagy csökkentett zsírtartalmú diétás ételeket fogyaszthat.
Laterum Hotel válasza
Kedves Zoltán!
Köszönjük visszajelzését és a kedves szavakat, örömmel olvastuk, hogy meg voltak elégedve szolgáltatásainkkal.
A jövőben is állunk szíves rendelkezésükre, szeretettel várjuk Önöket újra!
Üdvözlettel:
Hotel Laterum