T.Mónika

T.Mónika adatlapja

Regisztráció2014.06.14
Utoljára itt2022.09.10

Kiváló 2015. szeptember 19.a párjával járt itt
Ebédeltünk az étteremben. Az étterem nagyon szép, a kerthelyiség is hangulatos. Az ebéd tálalása gusztusos volt, és minden nagyon ízlett. A pincér is nagyon kedves volt, minden kérdésünkre válaszolt, és útbaigazítást is tudott adni. Kellemes hely, mindenkinek bátran ajánlom. Ha újra a környékre utazunk, biztosan újra visszatérünk a Hotel Írottkő Éttermébe.
Írottkő Hotel étterme válasza
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztatait. Várjuk vissza Önöket szeretettel éttermünkbe!
2017. július 7., Írottkő Hotel étterme
Kiváló 2016. július 15.a párjával járt itt
Amikor Tokajban járunk, mindig betérünk a Halász Cukrászdába. A sajtos pogácsájuk nagyon finom, tökéletes a helyi tokaji borok kóstolása közben. A sütemények frissek, változatosak, ízletesek. Mindenki megtalálja a kedvére valót. A kiszolgálás is kedves, barátságos. Bent is, és kint is a cukrászda előtt is le lehet ülni, és nyáron már fagylalt is kapható.
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Balatoni nyaralásunk során a közelben volt a szálláshelyünk. Sok jót hallottunk erről az étteremről, a szomszédos olasz étteremben már jártunk régebben, ott nem volt jó tapasztalatunk, így a Hausmann Étteremre esett a választásunk. Első alkalommal halászlevet ettünk. Ár-érték arányban megfelelő volt.