Vombat

Vombat adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2014.05.19
Utoljára itt2018.02.01

Kiváló 2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Barátokkal ültük be ebbe a 44-es főút melletti igazán hangulatos és szép étterembe. Kívül nagy terasz valamint tágas és rendezett kert, bent hatalmas tér és sok vendég. A kiszolgálás vidám és gyors volt, evés közben mindenki csendben volt, ergo nem csak nekem ízlett, amit rendeltem.
Kiváló 2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Minden tekintetben hatalmas hely! Hatalmas a szélmalom, kívül és belül is. A tetejéig fel lehet menni, szerencsére a pincéreknek oda lift segít felvinni az ételeket. Hatalmas grízgombócot adnak a levesbe, ami már tényleg eltelít annyira, hogy melegebb időben lemondjunk a főfogásról. Ami szintén hatalmas!
2014. május 19.a párjával járt itt
Párommal 1 éjszakát Kaposváron töltöttünk és a Bárányos Fogadót választottuk szállásul. Bár tudtuk, hol kéne lennie a fogadónak, mégis csak kis körözés után sikerült a bejáratot megtalálnunk. A személyzet közvetlen, udvarias, semmi perc alatt a szobánkban találtuk magunkat. Az egy szoba igazából 1,5, nagy előtérrel, és kellően nagy fürdővel.