Zafíra

Zafíra adatlapja

Kisgyerek koromtól sokat utaztam családdal, később barátokkal.
Nem vagyok sznob, nincsenek túlzott elvárásaim, csak ehető ételeket, élhető szálláshelyet és kedves kiszolgálást várok el a pénzemért cserébe.

A hosteltől az 5 *-os hotelig mindenhol laktam már, tehát van összehasonlítási alapom.
Regisztráció2015.07.29
Utoljára itt2019.12.27

Gyenge 2015. július 29.családjával járt itt
Kívülről sokkal jobban fest mint belülről. Recepciós hölgy normális, kérésünkre azonnal kicserélte a szobánkat, mert amit kaptunk, az borzalmas volt. 2 külön ágy fejtől-lábtól, ami inkább 2 régi, kopott heverő volt. A szobában valami erős, kellemetlen szag terjengett. W. C. deszka 5 Ft-os foltban lepattanva, legolcsóbb fajta.
2015. július 29.a párjával járt itt
2002-2004 között többször jártam itt, akkor tényleg jó hely volt, nagy adagokkal, házias ízekkel és alacsony árakkal. Hát mindez már sajnos a múlt. Az ételek elmennek, épp hogy elég az adag, az árak az egekben egy kisvendéglőhöz képest, pincérlányok kedvesek, kivéve egy idősebbet, és az ajtóban megállva semelyik sem kínál hellyel, csak ácsorogsz vagy megkérdezed vacsorázhatnátok-e, mire foghegyről közlik hogy nincs hely, ha akarsz, várjál.