Csendes nyugalom

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2022. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. január 12.
A 2 éjszakás foglalást megtoldottuk még eggyel, mert rendkívül kellemesnek, kényelmesnek, tisztának találtuk, nagyon finom és gazdag konyhai kínálattal kiegészülve.
A kis wellness részleg maximális gazdagsággal és felszereltséggel rendelkezik, a meleg szabadtéri medence pedig már külön ajándék volt.
Az egyetlen észrevételünk, vagy hiányosságnak nevezhető, hogy az épített mozaikos pihenőágyak (amik viszont fűtöttek!) kevésnek bizonyulnak, s bizony még csak egyetlen műanyag szék sem áll rendelkezésr, ahova le lehetne ülni.
Összességében mindenképpen ajánlani tudom!
Személyzet:
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.06.17a párjával
Többször jártunk már a hotelben és soha nem okoztak csalódást semmilyen téren. Rendkívül tiszta, a személyzet nagyon kedves, az ételek minősége kiváló! Gyermekkel is érdemes elmenni. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2024.06.16a párjával
Mi férjemmel 5 napot töltöttünk a hotelben . Kellemes, nyugodt környezet, nagyszerű kiszolgálás finom ,bőséges ,változatos reggeli és vacsora. A személyzet kedves, segítőkész. Nem csalódtunk azt kaptuk amit a képeken láttunk! Ajánlani tudom mindenkinek!!!
2024.06.10a párjával
Nagyon szuper hetet töltöttünk el. Kiválló étteremmel, bárral rendelkezik a szálloda. Kedves, segítőkész szermélyzet. Igazi kikapcsolódás, meseszép környezetben. Wellneszrészleg is csodás, nagyon szuper masszázselemekkel. A víz hőmérséklete teljesen megfelelő. Mindenki csak ajánlani tudom.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
51.100 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
2025.12.24-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
113.730 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval