Zánka

Zánka
Zánka - Gyermek- és ifjúságszervezet-történeti MúzeumZánka - Zánka Községi strand
Zánka - Káli-medenceZánka

Zánka bemutatása

A Balaton északi partján, Balatonfüredtől délnyugatra, Balatonakali és Köveskál közt fekvő település. A magyar gyermek- és ifjúsági turizmus központja. A község kiemelkedő műemléke a református templom. Zánka és Monoszló között emelkedik a Hegyestű, mely 337 méter.

Evés, ivás Zánkán (4)

Neked Főztem Zánka

büfé, étterem, gastropub - lássam a térképen
Legfrissebb értékelések:

Fészek Panzió Étterme Zánka

étterem, szálláshely étterme - lássam a térképen
Legfrissebb értékelések:
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Zánka és környéke legfrissebb értékelései

2023.10.05a párjával
Párommal jártunk a környéken, kis őszi kirándulás, kikapcsolódás a Balaton partján és kicsit beljebb. Isteni volt az idő, megéheztünk, és a parton járkálva nem fogott meg egyik étkezde sem. Kérdezősködtünk, és akkor kaptuk a hely nevét. Nekem első látásra nagyon megtetszett, régi és új fa...
2022.07.23családjával
Gyakran jártunk itt az elmúlt 2 évben, mióta ide költöztünk a közelbe. Nekem mindig is tetszett maga a hely, a dekoráció, és az ételek is. Nagyon finom helyi finomságokat is kínálnak, de gyerekbarát rántott hús - sült krumplit is, sőt, tavaly még pizzákkal is bővítették az étlapot. A pincérek is...
2024.06.02a párjával
A személyzet nagyon barátságos és mosolygós. Az ételek rendkívül finomak és kiadósak. Az italoknak szerintem irreálisan magas áruk van. Otp Szépkártya elfogadó hely.

Zánkai szállások (3)

Hangulat Hotel Zánka

Három csillagos szálloda - lássam a térképen
Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (ingyenes)
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Zánka és környéke kedvelt szállásai

Aventurin House Révfülöp - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással
03.21-12.26.
Aventurin House Révfülöp
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció - hétköznapokon extra kedvezménnyel
Balatoni családi vakáció - hétköznapokon extra kedvezménnyel
06.02-20.
CE Plaza Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak - Nyárindító kedvezmény
Nyárindító kedvezmény
06.20-08.20.
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Zánka és környékén

Villa Plattensee VonyarcvashegyVilla Plattensee, VonyarcvashegyCsomagok már 12.540 Ft/fő/éj ártól
35 értékelés
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök, BalatongyörökCsomagok már 21.500 Ft/fő/éj ártól
174 értékelés
Hotel Yacht Wellness & Business SiófokHotel Yacht Wellness & Business, SiófokCsomagok már 14.694 Ft/fő/éj ártól
74 értékelés
Hotel Ovit KeszthelyHotel Ovit, KeszthelyCsomagok már 17.500 Ft/fő/éj ártól