Horváth Cukrászda Budapest

Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Horváth Cukrászda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 24.családjával járt itt
Egy hétköznapi ebéd után gondoltuk úgy, hogy kipróbáljuk a neves Horváth Cukit. Bementünk a belső részbe, mert a terasz tele volt. Ez úgy már elárul valamit általában. Nagyon korrekt a választék és a fagylaltok is szépen, gusztusosan vannak kihelyezve. Süti és kávé mellett döntöttünk.
Kiváló 2015. január 6.családjával járt itt
Ha valaki még nem járt itt érdemes kipróbálni. Újpest legjobb cukrászdája, nincs olyan sütemény vagy sós ami ne lenne fenomenálisan finom Náluk! Két emeletes az épület a felső emeleten pedig a tipikus cukrászdai süteményektől eltérően olyan költemények vannak. . . egyből az ugrik be "gyerek a cukorkaboltban" :)Ilyen pazar cupcake választékot én még nem láttam máshol.